Atiye Laçin Laçin Tatlıları güvencesiyle kurulan www.endogaltatlar.com sitemizde ürünlerinizi  değerli müşterilerimize sunabilmemiz için tedarikçilerden istediğimiz belirli koşulların tamamını sağlanmasını beklemekteyiz.


Tüm koşulları sağlayan üreticilerimizin ürünleri tarafımızca detaylı incelenerek hijyen-sanitasyon ve tadım testine girmektedir. Ürünleriniz bizim için ve müşterilerimiz için uygunluk gösteren standart ve kalitede ise firmanız ile iletişime geçilecektir.


 - Firmaya Ait "İşletme Kayıt Belgesi" 
 - Organik ürün tedarikçileri için (Organik üretim yapanlar için geçerlidir) "Müteşebbis Sertifikası" ve "Organik Ürün Sertifikası"

 - Helal ürün tedarikçileri için (Helal üretim yapanlar için geçerlidir) "Müteşebbis Sertifikası" ve "Helal Ürün Sertifikası"
 - Kalite Belgeleri (ISO, HACCP, BRC vb.)
 - Et ve Şarküteri ürünlerinde "Helal Sertifikası"

- Tedarikçilerimizin ürünlerinin etiketlerinin etiket tebliğine uygunluğuna, hiç bir katkı maddesi bulunmamasına dikkat edilmektedir.

 

Ön Başvuru Formunu doldurarak sürecin hızlanması sağlayabilir veya İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz. 

TEDARİKÇİ BAŞVURU FORMU

Marka İsmi *:

 

Şirket Ünvanı *:

  

TC Kimlik Numarası / Vergi Numarası :

   

Vergi Dairesi :

  

* Zorunlu Alanlar

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Şirket Sorumlusu *:

 

 

Telefon *:

 

E-posta *:

 

Marka Logosu *:

 

Markanın logosu en az 800x800 px ölçülerinde olmalıdır, PDF veya JPEG olarak iletilmelidir. (MAX 2MB)

Marka Açıklaması *:

 

Facebook :

Twitter :

Instagram :

Web Adresi :

Diğer Belgeler :

 

Örn. Marka Sunumu, Ürün Görselleri, vb. (MAX 2MB)

GÖNDER