Avantaj PaketlerALDP1
Avantaj PaketlerALDP1

Direnç Paketi

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺92,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺82,00(KDV Dahil)

 

KATKISIZ VE KORUYUCUSUZ VUCÜDUNUZUN DİRENCİNİ YÜKSELTECEK TÜM ÜRÜNLER TEK BİR PAKETTE ... BRC KALİTE GÜVENCESİYLE HELAL SERTİFİKALI...

 

Direnç Paketi içerisinde Güvem Özü 250 gr 1 Adet, Mevlevi Macunu 250 gr 1 Adet ve Hurma Sirkesi 500 ml 1 Adet yer almaktadır. Ürünler hakkında detaylı bilgi açıklama bölümünde yer almaktadır.

Güvem Özü 

Güvem Meyvesi;

  • Kan şekerini düşürmeye katkı sağlar. Çok güçlü bir antioksidanlardan arasında yer almaktadır. Kanı temizleme özelliğine sahiptir. Kandaki iltihabı temizlemeye yardımcı olur.  Kansere karşı korumada yardımcı olur. İçindeki tanin sayesinde idrar söktürücü özelliği taşmaktadır. Kanın damar içindeki pıhtılaşmasını engelleyerek damar sertliğini ve tıkanıklığı önler.

İçindekiler: Güvem %85 , Güvem Çekirdeği Özütü %9, Su %5, Limon Suyu %1

Saklama Koşulları: +4 +18 Serin ve kuru ortamda güneş ışığında koruyunuz.

Ürün açıldıktan sonra buzdolabında kapağı kapalı şekilde muhafaza ediniz.  Tüketmeden önce tahta kaşık yardımı ile dibe çöken özütü karıştırınız.

Net: 250 gr

 

Mevlevi Macunu;

Hastalıklara karşı direnci arttırır. Yorgunluğu azaltır. Güçlü bir bağışıklık sistemi sağlar. Kanın kırmızı hücrelerinden oksijen geçmesini sağlar.  İçerisindeki E vitamini kalp hastalıklarında etkilidir. E vitamini alzheimer ve parkinson hastalıklarında koruyucu oldukları bilinmektedir. Çocuklar için son derece gerekli olan protein ve lif macunun içinde bulunmaktadır.

 

İçindekiler: Hurma, Üzüm, Ceviz, Badem, Kayısı, Baharat ve Bitkiler

Saklama Koşulları: +4 +18 Serin ve kuru ortamda güneş ışığında koruyunuz.

Raf Ömrü: 10 Ay

Net Ağırlık: 250 gr

 

Hurma Sirkesi;

Güçlü bir besin kaynağı olan hurmanın doğal fermantasyonu ile üretilmektedir. Şifa deposu olan hurma sirkesi tüm yiyeceklerde kullanabilir, ayrıca içerek de tüketebilirsiniz.

 

İçindekiler: Hurma Sirkesi

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda kapağı kapalı şekilde güneş ışığında koruyunuz.

Raf Ömrü: 18 Ay

Net Ağırlık: 500 ml

 

 

Benzer Ürünler