Avantaj PaketlerALEP2
Avantaj PaketlerALEP2

Enerji Paketi

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺94,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺84,00(KDV Dahil)

KATKISIZ VE KORUYUCUSUZ ENERJİNİZİ YÜKSELTECEK TÜM ÜRÜNLER TEK BİR PAKETTE ... BRC KALİTE GÜVENCESİYLE HELAL SERTİFİKALI...

 

 

Enerji Paketi içerisinde Güvem Özü 250 gr 1 Adet, Murabba Macunu 250 gr 1 Adet ve Hurma Sirkesi 500 ml 1 Adet yer almaktadır. Ürünler hakkında detaylı bilgi açıklama bölümünde yer almaktadır.

Güvem Özü 

 

Güvem Meyvesi; Kan şekerini düşürmeye katkı sağlar. Çok güçlü bir antioksidanlardan arasında yer almaktadır. Kanı temizleme özelliğine sahiptir. Kandaki iltihabı temizlemeye yardımcı olur.  Kansere karşı korumada yardımcı olur. İçindeki tanin sayesinde idrar söktürücü özelliği taşmaktadır. Kanın damar içindeki pıhtılaşmasını engelleyerek damar sertliğini ve tıkanıklığı önler.

 

İçindekiler: Güvem %85 , Güvem Çekirdeği Özütü %9, Su %5, Limon Suyu %1

Saklama Koşulları: +4 +18 Serin ve kuru ortamda güneş ışığında koruyunuz.

Ürün açıldıktan sonra buzdolabında kapağı kapalı şekilde muhafaza ediniz.  Tüketmeden önce tahta kaşık yardımı ile dibe çöken özütü karıştırınız.

Net: 250 gr

 

Murabba Macunu;

 

Murabbanın içeriğinde ceviz, badem, fındık ve keçiboynuzu olduğundan yüksek miktarda magnezyum bulunur ki bu da kas ve sinir foksiyonlarının yürütülmesi kemiklerin güçlenmesi kalp ritminin düzeninin sağlanmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren doymamış yağ oranı yüksek oranda mineral, vitamin antioksidan forik maddelerce zengin olan Murabba çocukların ve yetişkinlerin beslenmesinde doğal güç ve besin kaynağıdır.Hastalıklara karşı direnci arttırır. Yorgunluğu azaltır. 

 

İçindekiler: Fındık, Badem, Hurma, Üzüm, Ceviz, Keçi Boynuzu Unu, Baharat Ve Bitkiler

Saklama Koşulları: +4 +18 Serin ve kuru ortamda güneş ışığında koruyunuz.

Raf Ömrü: 10 Ay

Net Ağırlık: 250 gr

 

Hurma Sirkesi;

 

Güçlü bir besin kaynağı olan hurmanın doğal fermantasyonu ile üretilmektedir. Şifa deposu olan hurma sirkesi tüm yiyeceklerde kullanabilir, ayrıca içerek de tüketebilirsiniz.

 

İçindekiler: Hurma Sirkesi

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda kapağı kapalı şekilde güneş ışığında koruyunuz.

Net Ağırlık: 500 ml

 

Benzer Ürünler