Benzer Ürünler
Murabba 500 gr
Murabba 500 gr

Murabba 500 gr

KATKISIZ VE KORUYUCUSUZ OLARAK DOĞALLIĞIYLA VE GELENEKSEL ÜRETİM ŞEKLİYLE HAZIRLANAN GLUTENSİZ, VEGAN, ŞEKERSİZ MURABBA! BRC KALİTESİYLE, HELAL…

 

 

Geçmişten izler barındıran Murabba aslına uygun olarak tamamen doğal malzemeler olan ceviz, badem, fındık ve keçiboynuzu ile üretiyor; damaklara tat, sağlık oluyoruz. Benzersiz rengi ile eşsiz aroması ile  utusunda sevdikleriniz için en özel hediyelerden biri olabilir.

*BRC Gıda Güvenliği Standartlarında ve Helal Sertifikalı olarak üretimi yapılmaktadır.

 

*Murabba yüksek derecede doğal lif kaynağıdır.

* Murabbanın içeriğinde ceviz, badem, fındık ve keçiboynuzu olduğundan yüksek miktarda magnezyum bulunur ki bu da kas ve sinir fonksiyonlarının yürütülmesi kemiklerin güçlenmesi kalp ritminin düzeninin sağlanmasında önemli bir görev üstlenmektedir.

* Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren doymamış yağ oranı yüksek oranda mineral, vitamin antioksidan forik maddelerce zengin olan Murabba çocukların ve yetişkinlerin beslenmesinde doğal güç ve besin kaynağıdır.

 

*Geleneksel usuller ile yapılmaktadır. Katkı Maddesi, Koruyucu içermemektedir. Akredite olmuş kurum tarafından analizleri yapılmaktadır. 

 

*Glutensiz hatta üretilmektedir.

 

İçindekiler: Fındık, Badem, Hurma, Üzüm, Ceviz, Keçi Boynuzu Unu, Baharat ve Bitkiler

Eser miktarda çeşidine göre yeni bahar, kebabiye, rezene, susam tohumu, havlucan, biberiye, zencefil, hardal tohumu, karabiber, kişniş, tarçın, karanfil, çörekotu içermektedir.

 

Enerji ve Besin Değerleri Tablosu 100 gr için
Enerji: 369,1 kcal
Yağ: 6,9
Doymuş Yağ: 1,09
Karbonhidrat: 73,1 
Lif: 6,4
Protein: 3,62
Şeker: 60,63
 
 
Mamüllerin hiçbirinde domuz yağı ve katkı maddesi yoktur.

Saklama Koşulları: +4 +10 Serin ve kuru ortamda güneş ışığında koruyunuz.

Net Ağırlık: 500 gr

Paket içi adedi: 42

 

Etiketler
Murabba, Murabba 500 gr,